Atrakcje

Sanktuarium Matki Bożej Tylickiej

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Tyliczu – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w diecezji tarnowskiej w dekanacie Krynica.

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdrój

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdrój to miejsce słynące nie tylko z leczniczych wód mineralnych, lecz także z licznych koncertów, konferencji, bankietów.

Wieża Widokowa w Krynicy-Zdrój

Jest to pierwsza w Polsce wieża widokowa w koronach drzew o unikalnej konstrukcji drewnianej, oferująca blisko 2 kilometrowy spacer. 

Mofeta - Zjawisko wyziewu dwutlenku węgla

To ciekawa atrakcja przyrodniczą, największa mofeta w Karpatach i jedna z najokazalszych w Europie, to zjawisko naturalnego wyziewu dwutlenku węgla.

Trasy i wyciągi narciarskie w Tyliczu

Dwie stacje narciarskie oferujące łącznie prawie 15 km tras, sprawiają, że Tylicz to idealne miejsce dla miłośników zimowego szaleństwa 

Deptak Główny w Krynicy-Zdrój

Deptak, określany jako serce miasta, to miejsce gdzie znajdują się najważniejsze zabytki Krynicy, ale także liczne atrakcje turystyczne oraz restauracje. 

Naturalne wody mineralne w Tyliczu - Szczawy

W odległości 400m. i 200m.znajdują się źródełka wody mineralnej, gdzie można napić się wody mineralnej ze ,,Źródła Miłości ”

Ogrody Sensoryczne w Muszynie

Największe w kraju, muszyńskie Ogrody Sensoryczne, nazywane również ogrodami zmysłów, cieszą oko różnorodnością pięknych roślin, jak również rozkoszują nasze zmysły owocami z krzewów.

Wiejska Chata - Karmcza w Tyliczu

Karcmza w Tyliczu z przepięknym wnętrzem, które stwarza niepowtarzalny wiejski klimat stanowiąc  wyjątkowy rodzaj miejsca.